Новий шкільний автобус у громаді

Дата: 20.11.2020 11:46

Сьогодні в Дівичківському НВО відбулася визначна подія. Учні школи отримали довгоочікуваний шкільний автобус.

Колектив школи та учні щиро дякують Департаменту освіти та Київській обласній державній адміністрації за такий подарунок.

З цією радісною подією привітали голова Дівичківської сільської ради Слюсар Олександр Миколайович, начальник відділу освіти Шаблієнко Наталія Анатоліївна та депутат VIII скликання Дівичківської сільської ради Девко Тимофій Петрович,  який у своєму виступі сказав, що це було одним із найпріорітетніших питань, яким займалися з часу створення ОТГ. Діти – це наше майбутнє, а найкраща інвестиція – інвестиція в дітей.

Зі словами вдячності звернулася до присутніх директор Дівичківського НВО Кравець Марина Олексіївна, яка відмітила,  що для нас – це найочікуваніший подарунок. Підвезення дітей до школи - важлива проблема, тому що одним автобусом перевозилося 114 дітей з військового містечка, 21 учень з Ковалина та Єрківець, 8 вчителів. Через це навчання учнів починалося о 9 годині. Тепер є можливість змінити режим роботи школи.