3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Дата: 03.12.2020 17:42

3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Цей день є нагадуванням світовій спільноті про потребу цієї особливої категорії населення в увазі та турботі. Обов’язок кожного з нас – підтримати їх у починаннях, подбати про комфорт, докласти всіх зусиль, щоб вони відчули себе повноцінними членами суспільства, залучити до участі в економічному, політичному та культурному житті. Адже для них важливо жити серед нас, не стикаючись з жорстокістю людей, котрі їх оточують, та мати змогу реалізувати себе.

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями голова Дівичківської сільської ради Олександр Слюсар та старости округів ОТГ завітали з подарунками та теплими словами підтримки до маленьких мешканців нашої громади, які належать до цієї категорії населення.