Довкола будинку культури у Стовп’ягах з’явилася нова огорожа

Дата: 10.12.2020 12:09

Учора завершилися монтажні роботи зі встановлення огорожі навколо будинку культури, що розташований в селі Стовпягах.

Роботи з демонтажу старого паркану та встановлення нового були запланованими і вартували місцевому бюджету 98 тис.999 грн., з яких 63 тис. 999 – це закупівля матеріалу (тендер на поставку матеріалу для робіт виграло ТОВ «Spirit» м. Київ), 35 тис. грн. – це, безпосередньо, демонтаж старої огорожі та встановлення нової, а це 215 метрів нового паркану європейського зразка. Відповідно до Дефектного акту, на капітальний ремонт огорожі земельної ділянки клубу с. Стовп’яг ввійшли такі роботи: розбирання/демонтаж старої огорожі з металевих профілів, демонтаж металевих стовпів профільних, улаштування металевих стовпів із бетонуванням, улаштування металевої огорожі із сітки, улаштування воріт, улаштування хвіртки.

Відповідно до договору будівельного підряду роботи виконував ФОП «Косцевич М.О.».

Щодо демонтованого паркану, то він за складований на території Комунального підприємства і буде, за можливості, реставрований та використаний на потреби Громади.