Заходи з енергозбереження Ковалинського НВО

Дата: 11.12.2020 15:21

Сьогодні, 11 грудня, голова Дівичківської ОТГ Олександр Слюсар та заступник голови Григорій Карнаух обстежили котельню в Ковалині, яка отоплює КЗ «Ковалинське навчально-виховне об’єднання».

У 2018 році Дівичківська сільська рада заключила договір із ТОВ «ЕСКО ЮА», на обслуговування відповідної котельні та проведення низки заході щодо енергозбереження приміщення.

Після детального вивчення договірних зобов’язань та відповідно до переліку енергоефективності та заходів енергозбереження, виявилося, що ТОВ «ЕСКО ЮА» виконує умови, прописані в договорі, частково. Виконання усіх умов договору передбачає економію на оплату послуги з теплопостачання.

Підрядній організації було вказано на невиконання умов договору та попереджено про наслідки, у разі їх не усунення.

Голова ОТГ Олександр Слюсар зауважив: «Енергозбереження – це значна економія бюджетних коштів. Ми маємо кинути всі сили щоби заходи з енергоефективності та енергозбереження були реалізовані в Дівичківській громаді по-максимуму, тому й працюємо і будемо працювати в цьому напрямі».