14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.
Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.
За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб.
Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості.
Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС голова Дівичківської ОТГ Олександр Слюсар, запрошені ліквідатори Крепель В'ячеслав Федосійович та Павленко Дарія Олександрівна, небайдужі жителі, схилили свої голови у хвилині мовчання за загиблими героями поблизу пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, що в селі
Від усієї громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто, Олександр Слюсар подякував ліквідаторам за героїзм, самопожертву та патріотизм, проявлений під час страшної катастрофи 86-го року в Чорнобилі.
Дев’ятьом ліквідаторам, що проживають на території Дівичківської ОТГ буде передано Подяки та грошову винагороду за мужність та відвагу.