A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2020 19:58
Кількість переглядів: 310

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

 Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. 

 За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб.

 Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості.

Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС голова Дівичківської ОТГ Олександр Слюсар, запрошені ліквідатори Крепель В'ячеслав Федосійович та Павленко Дарія Олександрівна, небайдужі жителі, схилили свої голови у хвилині мовчання за загиблими героями поблизу пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, що в селі

Від усієї громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто, Олександр Слюсар подякував ліквідаторам за героїзм, самопожертву та патріотизм, проявлений під час страшної катастрофи 86-го року в Чорнобилі.

Дев’ятьом ліквідаторам, що проживають на території Дівичківської ОТГ буде передано Подяки та грошову винагороду за мужність та відвагу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора