РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ В ГРОМАДІ

Дата: 29.12.2020 15:30

Триває робота з благоустрою населених пунктів Дівичківської громади. Спеціалізована фірма здійснювала заміну  світильників у Єрківцях, Дівичках, Ковалині та Стовп’ягах.

Окрім цього, сьогодні в Єрківцях здійснювалася санітарна обрізка дерев. Після чого працівники Комунального підприємства обрізане гілля, вивезли і подробили його спеціальною машиною на щепу, яку потім роздали жителям громади для власних потреб.

Звертаємо увагу мешканців населених пунктів Дівичківської громади! Якщо вам, для власних потреб необхідна щепа з дерев, то ви можете звернутися з відповідною заявою в Центр надання адміністративних послуг і після чергової обрізки дерев отримати сировину. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису