Подарунки дітям нашої громади до дня Святого Миколая та Нового року

Дата: 31.12.2020 12:05

Діти наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Дарувати їм радість обов’язок сім’ї, закладу освіти, влади і громадськості. А зимові свята діти чекають і люблять найбільше. Вони знають, що на свято завітає спочатку Святий Миколай, а за два тижні Дід Мороз. І будуть казка, диво і, звичайно, подарунки.

Другий рік поспіль для вихованців і учнів закладів освіти нашої громади проводиться закупівля солодких новорічних подарунків, які діти отримують до дня Святого Миколая та Нового року.

Адміністрації закладів освіти дякують депутатам, членам виконавчого комітету, Дівичківській сільській раді за турботу.