Інструкція щодо складання прогнозу бюджету Дівичківської сільської теритогріальної громади

Дата: 05.07.2021 10:19

Наказ фінансового відділу від 02.07.2021р. №01-05/12/2 "Про затвердження Інструкції щодо складання прогнозу бюджету Дівичківської сільської територіальної громади"

Інструкція щодо складання прогнозу бюджету Дівичківської сільської територіальної громади

Додаток 1 "Загальні показники бюджету"

Додаток 2 "Показники доходів бюджету"

Додаток 3 "Показники фінансування бюджету"

Додаток 4 "Показники місцевого боргу"

Додаток 5 "Показники гарантованого територіальною громадою боргу і надання місцевих гарантій"

Додаток 6 "Граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів"

Додаток 7 "Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету"

Додаток 8 "Граничні показники кредитування бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету"

Додаток 9 "Показники бюджету розвитку"

Додаток 10 "Обсяги капітальних вкладень місцевого бюджету у розрізі інвестиційних проектів"

Додаток 11 "Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів"

Додаток 12 "Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам"