Інформаційна година до Дня Соборності "Соборна, незалежна, вільна!", у бібліотеці села Дівички

Дата: 21.01.2022 11:18

22 січня День Соборності України, свято яке відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року.

З нагоди святкування Дня Соборності до бібліотеки села Дівички завітали учні 4 класу Дівичківського НВО, класний керівник Герасько Л.Ф., з якими було проведено інформаційну годину «Соборна, незалежна, вільна». Діти ознайомилися з історією свята, поміркували над поняттями «незалежність», «єдність», «соборність», прийняли активну участь у вікторині «Я люблю свою країну». І на завершення було виготовлено плакат «В єдності сила», де на жовто-блакитних сердечках діти писали побажання для своєї країни.

У бібліотеці діє перегляд літератури "Україна єдина".

Підготувала завідувачка бібліотекою філіалом с. Дівички Сергієнко Н.О.