Висловлюємо глибокі співчуття

Дата: 13.01.2023 08:07

Учора надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, єрківчанина Бориса Долженка, 20.09.1999 року народження.

Голова Дівичківської громади Олександр Слюсар, виконавчий комітет та депутатський корпус Дівичківської сільської ради висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Бориса Долженка.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!