Вітаємо з Днем народження Наталію Євгенівну Любанську!
Дата: 20.04.2018 10:21
Кількість переглядів: 850
Шановна Наталіє Євгенівно!
Колектив Дівичківської сільської ради щиро вітає Вас з Днем народження!
Бажаємо, щоб мрії збувалися, все задумане здійснювалося, а на шляху зустрічалися цікаві люди і яскраві події! Нехай поруч завжди будуть ті, хто Вас любить і цінує. Віримо, що всі побажання, які Ви отримаєте в цей день будуть почуті долею і повернуться щастям і радістю!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04361491/56c40bc51dd1c877e57bf74a9a8237dc.jpg)
« повернутися