Всеукраїнська акція "Зробимо країну чистою"

Дата: 24.04.2018 16:49

Змінюють одна одну пори року так швидко, ніби поспішають встигнути похизуватися своєю красою і своїми особливостями. Тож сьогодні ми перейшли вже у весну, а весна відразу ж хоче показати себе з усіх сторін – то нічними заморозками ,то  дощами, то теплими з прохолодою вітрами і, звичайно ж, новими весняними  турботами

У рамках проведення двомісячника благоустрою 21 квітня 2018 року  на території Дівичківської об’єднаної  територіальної громади працівники успішно долучилися до прибирання території. З гарним настроєм взялись за справу: збирали і вивозили сміття, загрібали опале листя , збирали пластикові пляшки.

Після такої праці хочется, щоб люди не забруднювали навколишнє середовище, а відчули відповідальність та бережно ставились до природи.