Святкування Дня села Стовп’яги

Дата: 29.05.2018 11:28

Святкування Дня села  Стовп’яги

27 ТРАВНЯ 2018 РОКУ

Щорічно за традицією на Зелені свята, цього року 27 травня , мешканці села Стовп’яги відзначали День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.В обідню пору, біля сільського будинку культури, зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого.  Із теплими словами до своїх односельців та з побажаннями розквіту села,міцного здоров’я та добробуту громаді  звернулися  сільський голова Дівичківської об’єднаної територіальної громади Тимофій Девко, староста Тетяна Тонконог, а також начальник військової частини Олег  Дорохов .

Далі розпочалася концертна програма, яка   була  складена з виступів  учасників художньої самодіяльності . Пісенні дарунки звучали для односельців, які відсвяткували визначні події у своєму житті: золоті та срібні ювілеї весіль,  поєднання доль на весільному рушнику,  стали батьками. Також цього дня вітали талановитих учнів школи та їх вчителів у номінації «Віват, науко молода». Цікавим був показ зачісок ,які представила  учениця 11 класу Аня Прудивус під керівництвом перукаря  Наталії Соколової. Працювала галявина  майстрів ,де можна було побачити виставку майстринь села ,купити лотерею ,намалювати малюнок хною. Багато розваг було для дітвори. Смачною кашею пригощала жителів  села та гостей  польова кухня військової частини. В усьому святі відчувалася атмосфера родинної  щирості, теплоти, яка мабуть, тільки можлива в українському селі, цій колисці народної духовності і  святості.