Перше засідання робочої групи та активних і небайдужих жителів громади в рамках проекту „ Підтримка реформи місцевого самоврядування-впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах» .

Дата: 03.10.2018 09:14

ПІДТРИМКА РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - ВПРОВАДЖЕННЯ ПАРТИСИПАТИВНОЇ МОДЕЛІ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ   В ГРОМАДАХ ПІВНІЧНОЇ, ЦЕНТРАЛЬНОЇ І ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ

У Дівичківській  ОТГ, відбулось перше засідання робочої групи  та активних і небайдужих жителів громади в рамках проекту „ Підтримка реформи місцевого самоврядування-впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах» .

Проект передбачає розробку Концепцій стратегій розвитку для  Дівичківської ОТГ до 2026 року.

В рамках проекту з робочою групою працювали :

експерт з Польщі  Жарковскі  Роберт (Robert?arkowski) ,

український експерт Пасічник Олексій,

консультант Творчого центру ТЦК Наталія Балдич

На засіданні учасниками активно обговорювались проблеми та можливості ,що є в нашій громаді. До наступного засідання, а їх в цьому році має бути три , ми отримали домашнє завдання детально обдумати і прописати шляхи і напрямки Концепції стратегії розвитку .

Активну участь у  роботі  взяли представники :

«Центру розвитку місцевого самоврядування» Тетяна Тимошенко,

ТОВ «Укргруппроект»  Леонід Тиква,

доцент кафедри КНУ ім. Т. Шевченка  Анатолій Мельничук.
Також в період з 2 по 6 листопада заплановано  проведення

тренінгу з партисипації, який проводитиме польський тренер Томаш Чубара.

Ми сподіваємось на плідну і результативну співпрацю робочої групи, громадськості та наших шановних експертів.