«Поліція в громаді – запорука порядку»

Дата: 03.10.2018 14:55

За проектом Громадської жіночої організації «Надія» , Дівичківської ОТГ,  та  підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP),  що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади,  завершується робота в робочих групах та заповнення анкет серед  дорослого населення громади та учнівської молоді.

Підчас спілкування молодь активно висловлювала свої думки та бачення  стосовно створення поліцейської  служби  і   безпечного середовища  для жителів громади. На разі основною роботою за проектом є обробка зібраних  анкет.  Ми з цікавістю очікуємо результатів .