Тим, чия доля зв’язана із полем, тим хто живе і трудиться в селі, хто знає його радості і болі, спасибі і уклін наш до землі!

Дата: 16.11.2018 10:11

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ,  свято дбайливих господарів, незалежно від форми власності та господарювання.

Дякуємо всім працівникам сільського господарства за важку працю.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної  ниви  і  щедрих  врожаїв, мирного  неба  та  хай  в  усіх буде хліб і до хліба на столі!