A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Семінар керівників закладів освіти Дівичківської сільської ради

Дата: 06.12.2018 14:09
Кількість переглядів: 763

5 грудня 2018 року в Дівичківському НВО відбувся семінар керівників закладів освіти Дівичківської сільської ради  з питання «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи»

Мета та завдання семінару:

  • Підвищити рівень знань керівників закладів освіти про сучасні вимоги до професійних й особистісних якостей педагога та його нової ролі в організації  навчання;
  • Ознайомити керівників закладів освіти із методиками корпоративного навчання дорослих;
  • Презентувати нові методи та стратегії навчання учнів 1 класу  в умовах Нової української школи;
  • Допомогти усвідомити роль керівника в професійному зростанні педагогів закладу;
  • Презентувати діяльність Дівичківського НВО з формування професійної компетентності педагогів;спонукати керівників закладів освіти  до професійного й особистісного самовдосконалення.;

З цією метою в  першому класі проведено урок «Я досліджую світ»(інтегрований курс). Тема заходу:  « Як зимують тварини?» (вчитель –  Герасько Лариса Федорівна, «Спеціаліст першої категорії».

В  третьому класі проведене заняття  «Навчаємося разом». Тема: «Згаяного часу і конем не  наздоженеш» (вчитель – Пилипець Ольга Павлівна, « Спеціаліст вищої категорії», «Старший учитель», працює за педагогічним  проектом «Інтелект України»).

А також проведено лайф –коучинг для керівників закладів освіти Дівичківської ОТГ від тренера НУШ – Лазенко Алли Іванівни, (вчитель початкових класів, «Старший учитель»  Стовп’язького НВО.)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора