Театралізоване дійство «Новорічна круговерть»

Дата: 14.01.2019 15:37

11 січня 2019 року в будинку культури села Стовпяги відбулося театралізоване дійство «Новорічна круговерть» за участю вихованців  музично-драматичної студії «Серпанок» , вокального гуртка «Джерельце» та вчителів Стовпязького НВО.  На розсуд глядачів було представлено оригінальне бачення зустрічі новорічно-різдвяних свят. Артисти вражали яскравими образами та майстерно підібраними костюмами.

Педагогічний колектив показав мініатюру «Копійка». Приємно відмітити, що цьогоріч колектив поповнився новими вчителями, які є  не лише гарними спеціалістами, а й творчими та креативними особистостями.

На протязі всього виступу глядачі не шкодували оплесків та вигуків «Браво», що було неабиякою підтримкою для тих, хто був на сцені.