A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«Мистецькі береги Переяславщини-2019» в Ковалині

Дата: 04.02.2019 14:43
Кількість переглядів: 580

            2 лютого   в  Будинку культури  села Ковалин  відбувся звітний фестиваль народної творчості «Мистецькі береги Переяславщини-2019».  Показати свої таланти у Ковалин приїхали : художній колектив «Чорнобривці» с.Гланишів, художній колектив «Переяславка» с.  Переяславське,  артисти з села Харківці. Також своїми талантами  похизувався художній колектив «Вербиченька»  с.Ковалин.

       З привітальним словом до гостей та глядачів звернувся староста села  Віталій Манзюк   та начальник відділу культури Переяслав-Хмельницької районої  державної адміністрації  Віталій  Біденко.  Кожен колектив  старався  гарно виступити та показати різножанровість. Своїми чудовими танцями всіх потішили діти із села Переяславське. Жартівливими піснями веселили душу артисти  с.Переяславське,  с.  Харківці, с.Гланишів, а    неперевершеними  були  ковалинці.

      Наша громада може пишатися таким прекрасним  колективом,  як «Вербиченька». Чудовим   виконанням та підбором пісень вони   завдячують музичному керівнику Василю Леонідовичу Заболотньому.  Художніми колективами було виконано прекрасні українські пісні. Недарма кажуть, що українцям не потрібно складати пісень, бо вони самі виростають, як квіти на полях зелених. Глядачі не жаліли оплесків для артистів, адже  вони подарували  кожному  радість, любов  та усмішку. Членам  журі  непросто було визначити кращих .

   На завершення фестивалю  Віталій  Біденко  нагородив кожен   колектив  дипломом  та смачним тортом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора