Дівичківський Будинок культури брав участь у щорічному фестивалі народної творчості «Мистецькі береги Переяславщини - 2019»

Дата: 10.02.2019 16:44

9 лютого 2019 року будинок культури с. Дем’янці приймав творчу естафету фестивалю «Мистецькі береги Переяславщини», де своїми виступами порадували глядача артисти та колективи художньої самодіяльності сіл: Дівички, Циблі та  Дем’янці.

На заході також були присутні члени  Ради відділу культури фестивалю «Мистецькі береги Переяславщини» : старший методист клубної роботи РБК – Рубан Любов Іванівна, методист РБК та учасниця народного вокального тріо «Криниченька»Холодна Тетяна Андріївна, головний спеціаліст відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА – Рекун Павло Петрович, методист-організатор культ-масової діяльності РБК  – Кот Євгенія Андріївна та спеціаліст з питань культури Дівичківської ОТГ – Курик Софія Іванівна.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся головний спеціаліст відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА  Рекун Павло Петрович.

Концерт вдало розпочали ведучі Дівичківського Будинку культури Яна Шинкар та Наталія Сергієнко. До своєї програми вони включили різножанрові художні номери, в яких мали змогу продемонструвати свої таланти і дитячий, і дорослий вокальні колективи, а також танцювальні колективи. Влучно та дотепно прочитала гумор Тамара Пиріг.

Піднесено й урочисто прозвучав твір на слова Тараса Петриненка «Благослови» у виконанні вокального колективу «Орфей» (керівник Оксана Сумченко). Чистим розлогим звучанням відзначився вокальний дует у складі Тамари Мачковської та Галини Козій, у їх виконанні прозвучала українська народна пісня на слова Тараса Шевченка «Така її доля».

Приємною несподіванкою на фестивалі став виступ новоствореного шкільного колективу вчителів «Дивоцвіт»  (керівник Оксана Сумченко) вдало дебютувавши. Милозвучно звучала українська пісня «Село моє» у виконанні аматорського ансамблю «Дівичанка».

Продовжили свято родинної творчості на сцені колективи художньої самодіяльності сіл: Циблі та  Дем’янці.

Зі сцени звучали народні та естрадні пісні у різноплановому виконанні. Всі глядачі та гості  залишилися  задоволені фестивалем, бурхливими оплесками та оваціями проводжаючи зі сцени артистів.

Творчі колективи були нагородженні смачним тортом та  дипломами учасників фестивалю народної творчості «Мистецькі береги Переяславщини»  за збереження, відродження та популяризацію традиційної культури, української обрядовості, розвиток усіх видів і жанрів аматорського мистецтва, відкриття нових можливостей для творчого самовиявлення людини.

директор Будинку культури

с.Дівички,