Дівичківські юнаки та дівчата відсвяткували День закоханих

Дата: 16.02.2019 19:34

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

15 лютого в Будинку культури села Дівички для молоді села провели конкурсно-розважальну програму до Дня закоханих "Стріли Амура". Цього світлого дня вирувала романтична атмосфера та гарний настрій, створений учасниками, які  прийняли участь у  заході. Святково прикрашені зала та сцена вже при вході всім задавали піднесеного настрою. Атмосфера в залі була щира і тепла, переповнена кохання, майже весняна. На початку заходу художній керівник Яна Шинкар  розповіла присутнім про 4 легенди історії виникнення свята та пояснила значення слів «любити» і «кохати». А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі. Ніхто з присутніх не залишився без уваги, кожен став переможцем у певній номінації та отримав від цього задоволення.

Наприкінці всі учасники отримали солодкі подаруночки від територіальної громади. Свято пройшло цікаво і весело.

Директор Будинку культури

с. Дівички