Дата: 21.02.2019 13:17

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови було видане розпорядження "Про відзначення Міжнародного дня рідної мови". Відтоді це свято стало ще одним днем пошанування рідноі мови в кожному освітньому закладі, у бібліотеках, культурних центрах, просвітницьких організаціях України.
Дівичківська сільська бібліотека запрошує всіх до перегляду книжкової полички " Така красива й мелодійна українська мова!!!"

"Поки живе мова - житиме й народ, яко національність....От чому мова завжди має таку велику вагу в національному рухові, от чому ставлять її на перше почесне місце серед головних наших питань."
Іван Огієнко