У Дівичківській бібліотеці з’явилась книжкова полиця "Тарас Григорович Шевченко-велетень у царстві людської культури"

Дата: 07.03.2019 11:35

Напередодні 205-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка в бібліотеці села Дівички діє книжкова поличка "Тарас Григорович Шевченко - велетень у царстві людської культури". Небайдужі до творчості незламного поета можуть детальніше ознайомитися із біографією, життєвим шляхом та творчістю Великого Кобзаря. Духовну наповненість поетичного  і прозового Слова Великого Кобзаря в наш час в незалежній Україні   український народ має актуалізувати з особливою силою.
Нерозривний цей всетворящий звязок - Тарас Шевченко та український народ. І святий обов`язок кожного українця, від міністра до хлібороба, дбати про те, щоб цей звязок міцнів, щоб нові покоління приходили до Тарасового Слова.
  Працівники  Дівичківської сільської ради  спільно з бібліотекарем Наталією Сергієнко долучилися до флешмобу "Читання віршів  Тараса Шевченка".