95 років - ювілей гідний поваги відзначає Дарія Манзюк

Дата: 26.03.2019 16:33

26 березня у селі Єрківці своє славне 95-річчя відсвяткувала Манзюк Дарія Миколаївна. Привітати ювілярку із поважною датою приїхав голова Дівичківської сільської ради Тимофій Девко ,староста села Максим Юрченко   та спеціаліст із соціально-культурної роботи Софія Курик. Очільник громади відзначив поважність прожитих років ювілярки, добросовісну працю. В  очах старої жінки жевріє невичерпна життєва мудрість, струдженні руки, а в кожній зморщині-немов викарбовано історію радощів та печалей роду.

Від імені громади сільський голова  вручив  пам’ятний    подарунок   та     побажав  іменнинниці  міцного здоров’я, довгих років щасливого життя у колі найрідніших людей.