«Переяславський дивограй-2019»

Дата: 18.04.2019 17:45

16 квітня 2019 року відбувся VІ Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй», започаткований ДВНЗ Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» серед дітей та творчої молоді віком від 12 до 30 років.

Організаторами якого, традиційно, стали  Національна всеукраїнська музична спілка (НВМС) Асоціація піаністів-педагогів Європи («ЕРТА» – London, Brussel, EU), Федерація Асоціацій, Центрів та Клубів ЮНЕСКО Республіки Молдова (Кишинів, Республіка Молдова), Асоціація піаністів-педагогів України (Ukr.«ЕРТА»), Фонд науки і культури (Стамбул,Туреччина), Чеський університет імені Гаріка Масаріка (Брно, Чехія), Гданський університет (Гданськ, Польща), Державний педагогічний університет імені Іона Крянге (Кишинів, Республіка Молдова)

Учасники конкурсу були з багатьох міст України: Київ, Cуми, Житомир, Запоріжжя, Ніжин, Черкаси, Дніпро, Переяслав-Хмельницький.

Учні та вихованці вокально-естрадної студії «Орфей» та шкільного хору Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ст. ЗДО» разом із танцювальними колективами «Фієста» та «Колосочки» Дівичківського будинку культури прийняли активну участь у цьому фестивалі-конкурсі.

Програмні твори конкурсу були виконані учасниками (вікових категорій: I  – від 12 до 15 років,  - від 16 до 17 років) за наступними номінаціями та оцінені журі у такі місця:

1. І місце - вокальний ансамбль - твори композитора країни учасника та зарубіжного автора

( вокальний гурт «Орфей» з піснями: «Ой, гоп, черевички» та постановкою танцю хореографічного колективу«Колосочки» , «Аист на крыше»);

1. І місце - хорове виконавство -  твори композитора країни учасника та зарубіжного автора

шкільний хор «Орфей»  з піснями « Благослови», «Птицы белые»);

1. І місце - хореографічне виконавство  - 2 різнохарактерних хореографічних композиції

танцювальний колектив «Фієста» з танцями «Тече вода» та «Чарівні україночки»);

1. ІІ місце - естрадний вокал  - твори композитора країни учасника та зарубіжного автора (соло - Маринчук Сніжана, яка виконала дві пісні « Пісня буде поміж нас» та « The show must go on”);
  2. ІІ місце - арт-пленер ( учень 11 класу Мацьовка Роман з авторським твором з графіки та малюнком пейзажу з натури);

Вітаємо артистів із зайнятими місцями!!!