Атмосфера Великоднього дива вже панує у Стовп’язькому НВО

Як дитяча пісенька,
 Як бабусина казка,
 Як матусина ласка

25 квітня в Стовпязькому НВО був проведений майстер клас «Писанкове дерево» під керівництвом художнього керівника Будинку культури Ілони Кукси.

Діти активно долучилися до Великоднього мистецтва. Кожен охочий, і малий і дорослий, розмальовував власну неповторну писанку. Всі прикраси особливі, вирізняються нанесеними елементами і символами.

Писанками було прикрашене Пасхальне дерево, наше Великоднє дерево ожило завдяки дитячій фантазії та гарному настрою і створило неповторну Великодню атмосферу у закладі.

Щиро дякуємо Вячеславу Яковенку майстру з різьби по дереву, який виготовив нам деревяні макети крашанок.

Всіх вітаємо зі святом Великодня! Нехай до кожної оселі прийде здоров’я, щастя, мир, добро і любов!