Єрковецьку сільську бібліотеку відвідали учні пришкільного табору «Веселка»

Дата: 12.06.2019 11:18

Малювати і розфарбовувати картинки не тільки весело, але і корисно.

В дитинстві мабуть всі люблять взяти олівці і зануритися в казковий світ розфарбовок, цим самим більш пізнати оточуючий світ, зустрітися зі своїми улюбленими казковими героями, а можливо і поекспериментувати, не турбуючись про невдачі або наслідки.

Єрковецьку сільську бібліотеку вкотре відвідали учні пришкільного табору «Веселка», які надзвичайно люблять і вміють розфарбовувати.

Картинки діти знаходили на вибір, щоб увімкнути свій креатив. Цим заняттям малеча може займатися нескінченно, адже розфарбовування надихає, розвиває фантазію і уяву, розвиває моторику рук, допомагає дітям самостверджуватися  і розвивати розуміння мистецтва.

Всі дитячі «твори мистецтва» зберігаються у сільській бібліотеці, то ж, дорогі батьки, - ласкаво запрошуємо до знайомства.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою