День медичного працівника

Дата: 14.06.2019 22:09

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості. Напередодні свята в Будинку культури села Дівички відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника під час яких було відзначено грошовими винагородами, грамотами та квітами кращих медичних працівників нашої громади. З нагоди професійного свята привітав присутніх голова Тимофій Девко ,який висловив вдячність усім працівникам охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашої громади. Крім того, медикам було подаровано музичні привітання у виконанні Оксани Чичиви та Миколи Рубахи із села Єрківці.