22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 21.06.2019 14:24

Шановна  громадо!  Дорогі наші ветерани!

Сьогодні - день національної скорботи, бо ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час Другої світової війни.

22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період в історії людства.  Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, частково або повністю  зруйнувала багато міст і сіл.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Я глибоко переконаний, що ні ми, ні наші діти  ніколи не забудемо про жертви Українського народу, який  зробив неоціненний внесок у розгром нацизму як державної машини і як ідеології.  Бо в роки Другої світової тільки  на східному фронті воювали 7 мільйонів наших земляків. Кожен другий з них поліг заради майбутнього людства.

Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави. Будемо сильними духом, як вони! Адже сьогодні  Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які вже у 21 – столітті захищають вибір своєї країни.

Вічна і світла  пам’ять всім загиблим оборонцям рідної землі, вічна пам'ять всім жертвам війни.

Бажаю всім нам миру, єдності, сили та стійкості.

З повагою сільський голова                                                              Т.П. Девко