Дорогі жителі нашої громади!

Дата: 08.07.2019 11:14

Сьогодні уся країна відзначає День родини. Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх  попередніх поколінь, завжди була і залишається  осередком  збереження духовних і культурних традицій  нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в родині. В родині  дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж  всього  життя  долати  життєві труднощі, досягати  вершин і отримувати перемоги.
        Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням  великого сімейного щастя і вагомих  досягнень  для  кожної  сім´ї.
        Дозвольте  побажати вам та всім вашим рідним миру, спокою,  міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

З  повагою сільський голова                                                            Т.П.Девко