Шановні бібліотекарі громади!

Дата: 30.09.2019 08:20

Шановні бібліотекарі, володарі книжок та книжкових полиць, покровителі каталогів та картотек, періодичних видань та журналів!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму. Це місце, в якому існує особливий порядок, виробляються правила, забезпечується вільний доступ до інформації та складається повага до книги, як цінності.

Ви хранителі літературного скарбу і мудрості поколінь, людського досвіду і знань. Ви є вмілими поводирями у світі книги і допомагаєте своїм читачам поринути у океан невідомого та цікавого. І хоча ми живемо в епоху стрімкого розвитку ІТ-технологій, жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках.

Вітаючи Вас з цим днем, хочу побажати всім міцного здоров’я, гарних читачів, щастя і добробуту Вашим родинам.

Нехай професійне життя кожного з Вас стане різноманітним, красивим, насиченим. Нехай кожен з Вас матиме можливість реалізуватися в своїй професії, мати певні поштовхи до зростання.

З повагою та вдячністю за вашу подвижницьку працю, професіоналізм і відданість професії сільський голова Т.П. Девко