Шановні трудівники агропромислового комплексу!

Дата: 16.11.2019 10:48

Шановні трудівники агропромислового комплексу!

Від імені  депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас, шановні аграрії Дівичківської громади   з  професійним  святом Днем працівників сільського господарства України.

Дозвольте від щирого серця подякувати вамхліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва , за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю  вам  прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі!  Щастя, здоровя, добробуту та подальших успіхів! Хай і надалі  рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви та втілюються в життя ваші плани, задуми і сподівання.

Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому,

З повагою, сільський голова                           Т.Девко