День працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2019 13:59

Щорічно в третю неділю листопада вся наша країна відзначає свято - День працівників сільського господарства. Свято в Україні відзначається дуже широко, шанобливе ставлення аграріїв до землі завжди було в Україні. Не порушили традицію святкування і жителі Дівичківської громади. На базі Єрковецького будинку культури 15 листопада пройшли урочистості та святковий концерт за участі аматорів сцени будинків культури: села Єрковці, Ковалина, Стовп’яги та Дівички. Глядачі зустрічали артистів бурхливими оваціями. Теплі та щирі усмішки радісних облич було підтвердженням того, що свято вдалося.

Кращим працівникам сільськогосподарських підприємств виконкомом Дівичківської сільської ради були врученні грошові винагороди та короваї для керівників.