Благодійний гала-концерт до Дня  Святого Миколая

Дата: 20.12.2019 15:43

19 грудня 2019 року самодіяльний колектив "Берегиня" Стовп'язького Будинку  культури взяв участь в благодійному гала-концерті до Дня  Святого Миколая, який було організовано  для учасників АТО (ООС), воїнів-інтернаціоналістів, та дітей з особливими  освітніми  потребами, які  перебувають  на лікуванні  у військовому шпиталі "Лісова поляна" МОЗ України. Заклад знаходиться під Києвом  у Пущі-Водиці .
Несподіванкою для колективу було те, що вони дарували свої пісенні номери спільно з Ніною Матвієнко, Любою Чернецькою, народними артистами України, десятками художніх колективів з різних областей України.
Поїздку колективу для участі у заході було організовано  за кошти Дівичківської сільської ради
.