Звітний концерт колективів нашої громади

Дата: 23.12.2019 14:14

Кожного року, коли зима ступає на українську землю, в культурі нашої громади відбувається подія, на яку з нетерпінням чекають всі любителі української пісні - звітний концерт колективів Дівичківської громади
 "Співай, народе мій, співай", який проходив 21.12.2019р.  на базі Ковалинського СБК.
     Пісня - яскравий неповторний дар, це цілий світ почуттів та емоцій, один за одним, немов у калейдоскопі змінювалися концертні номери учасників колективів.
 Концерт пройшов на одному диханні, люди всміхалися, поринали в роздуми, вони були єдиним цілим - громадою, народом.
 Плекаємо надію, що таке свято української пісні і надалі радуватиме учасників колективів і глядачів (гостей та жителів Дівичківської громади).
        Тож любимо свою Батьківщину, її чарівну мову та дзвінкоголосу українську пісню, продовжуємо традиції і обряди нашого народу, зберігаємо і поповнюємо творчу спадщину України.