Щиро дякуємо нашим підприємцям.

Дата: 28.12.2019 08:02

Дівичківська сільська рада висловлює щиру подяку підприємцям, які працюють на території нашої сільської ради і завжди готові протягнути руку допомоги. Це: ФОП Крепель О.М., ФОП Девко Г.М., ФОП Копилов О.П., СТ «Людмила», ФОП Іванова І.О., ФОП Заплішня Н.В., ФОП Черненька Л.В., ФОП Коцуба К.М., ФОП Бибик О.М., ФОП Гончарова А.І., ФОП Чумак В.І., ФОП Бойко І.В., ФОП Бальцар Р.І.,Ю ФОП Лоха О.С., ФОП Шеремета К.М., ФОП Шеремета І.В., ФОП Кузьменко П.О, Дівичківське СТ.

Щиро дякуємо за надані ними солодощі для військово службовців, які були передані напередодні Новорічних свят в зону проведення ООС,  через командира військової частини  А 3085 Дорохова Олега Михайловича.

Нехай Ваші добрі серця надихають на шляхетні вчинки, а Ви залишайтесь на довгі роки прикладом для всіх, взірцем патріотизму та любові до України.