У Дівичківському НВО новий кабінет хімії та біології

Дата: 13.01.2020 10:29

На підставі наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 03.07.2019 189 «Про ефективне використання коштів обласного бюджету на централізовані заходи» Дівичківському НВО « ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» була виділена субвенція для обладнання кабінетів природничо-математичного циклу. У кабінеті  хімії та біології був зроблений капітальний ремонт, за рахунок коштів виділених Дівичківським ОТГ. Закуплений комплект комп’ютерного обладнання: персональний комп’ютер вчителя, інтерактивний проектор з маркерною дошкою, принтер- сканер-копер, документ-камера, мікроскоп з цифровою камерою та набір мікропрепаратів, а також комплект меблів та стендів для кабінету хімії. У Дівичківському НВО створений ще один новий сучасний кабінет, який відповідає вимогам нової української школи.