книжкова виставка в Публічній бібліотеці села Єрківці

Дата: 21.01.2020 08:12

«І обнялися береги одного вічного народу» - книжкова виставка в Публічній бібліотеці села Єрківці

В історії ставлення незалежності України особливе місце займає 22 січня 1919 р., коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх Українських земель в єдину Українську державу.

22 січня ввійшло до національного  календаря як велике державне свято – День соборності України.

З нагоди цієї важливої історичної дати в Публічній бібліотеки с. Єрківці організовано книжкову виставку «І обнялися береги одного вічного народу».

Даний захід привертає увагу користувачів бібліотеки та пропонує замислитися над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Матеріали представлені на виставці акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці.

Ольга Шульга,

директор публічної бібліотеки села Єрковці