День Соборності України в закладах освіти

Дата: 22.01.2020 17:31

22 січня 1919 року проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину Велику Україну.

В Універсалі проголошеному на Софійській площі сказано…Віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України… Віднині український народ увільнений могутнім поривом  своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу.

Сьогодні в закладах освіти пройшли заходи з відзначення дня Соборності України «Моя батьківщина – то мила Вкраїна. І доля її– життя то моє». Цікаві за змістом заходи були проведені не тільки для учнів, а й для дошкільників.