Дівичківська сільська рада в рамках програми U-LEAD з Європою, що передбачає створення ЦНАП в громаді, отримала меблі

Дата: 27.02.2020 15:05

24 лютого 2020 року відбулась навчально інформаційна зустріч з регіональним спеціалістом компанії NIRAS, щодо інформування й залучення населення та застосування гендерноорієнтованого підходу при модернізації ЦНАПу Дівичківської об'єднаної територіальної громади.

Зустріч відбулась у приміщенні Громадського простору Дівичківської сільської ради.

Дівичківська ОТГ отримала від Програми U-LEAD з Європою, що фінансується  країнами членами Євросоюзу, меблі від Програми для приміщення ЦНАПу, Громадського простору та  кімнати для персоналу.

Наразі очікується поставка технічного обладнання з встановленням програми "Вулик", з можливістю доступу до державних  баз даних. Після чого відбудеться урочисте відкриття ЦНАПу.

Центр надання адміністративних послуг Дівичківської ОТГ, що створений за підтримки Програми U-LEAD з Європою, є одним із двох на всю Україну, що має площу понад 170м.кв. і включає в себе Громадській простір. Другій подібний ЦНАП відкривається у Батуринській громаді Чернігівської  області.