Шановні добровольці!

Дата: 14.03.2020 11:20

Шановні добровольці!

Дозвольте привітати Вас  із  святом. У непростий для країни час Ви згуртувалися і стали на захист територіальної цілісності і суверенітету держави. Сильні духом чоловіки і жінки пройшли Майдан, а згодом зупинили наступ російського агресора та посягання терористичних угрупувань. Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних сил України ви продовжуєте боронити українську землю а на місцях викорінювати прояви сепаратизму. Ви Герої України, які прийняли бій і вистояли. І це свято тих людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.Тож прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця із побажаннями завжди залишатися принциповими, мужніми. Бажаю  Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди і благополуччя у Ваших родинах, удачі у всіх починаннях та мирного неба на нашій землі!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

З повагою

Сільський голова                                                          Т.Девко