Зміна формату відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2020 14:46

75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у громаді планують відзначити скромно, відповідно до прийнятих на державному рівні карантинних обмежень. Коронавірус вніс свої корективи, тому мітинги цього року не плануються.

08.05.2020 року покладання квітів до братських могил, пам’ятних місць, могил героїв, але участь у покладанні візьме по два представника від старостинського округів.
Також планується вручення  подарунків учасникам Другої світової війни.

Всі заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних вимог.

Просимо жителів громади з розумінням поставитись до такого відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дотримуватися правил карантину, особистої безпеки, адже найголовніше наразі – зберегти своє здоров’я і здоров’я рідних.