Привітання сільського голови з Днем матері!

Дата: 09.05.2020 21:17

Дорогі матері !

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка,теплий весняний вітер приносить Свято матері.

Весна і мати, що в них спільне є?

Чом жінку, ми порівнюєм з весною?

Бо кожна з них у світ життя дає

Весна землі, а мама, нам з тобою.

Вперше в Україні,  це свято відзначалося в 1929 році. У цей день люди в національному одязі йшли зранку до церкви, а пізніше тисячі дітей під звуки музики, з квітами в руках йшли вулицями міст чи сіл до площі де відбувалося свято.

Після 1939 року це свято було заборонене. Але відновлюється Україна, а разом з нею і ті свята, які були дорогими нашому народові. З 1990року Свято матері повернулося в Україну і святкується у другу неділю травня.

Слово  Мати – вічне і неповториме, як світ.

Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий  світ.

Це перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці.

Коротке слово - мама, але які надлюдські глибини скарбів містить воно в собі! Усе життя  із серця б’є великим невичерпним джерелом безкорисна любов до своїх дітей.

Усе її життя – це безмежна  любов і самопожертва .

Мама створена з добра і любові, ... з терпіння і великої мудрості.

Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу.

Ми безмежно дякуємо вам, дорогі наші матері .

Низький уклін вам за сердечність, турботу і розуміння, якими сповнені ваші ніжні душі.

Низький уклін вам, матері, хранительки нашого роду, щира вдячність за мудрість, і підтримку. Щиро бажаю вам міцного здоров′я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях.

Шановні мами!

Хай Бог охороняє вас від злого,

Хай світить сонце і колосяться жита,

Щоб ви були щасливі і здорові,