11 червня відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 11.06.2020 10:56

11 червня, у приміщенні сільської ради, під головуванням сільського голови Тимофія Девка, відбулось засідання виконкому, у якому взяли участь 12 із 14 членів виконавчого комітету.

В ході заходу члени виконкому прийняли до відома питання щодо відновлення роботи діяльності бібліотек на території Дівичківської сільської ради, розглянули 8 заяв про надання дозволу на приватизацію квартир, про  надання матеріальної допомоги  та обговорили питання щодо підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Дівичківської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020 /2021 р. та інші.

Загалом, під час пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, з яких прийняли відповідні рішення.