Привітання з Днем батька

Дата: 21.06.2020 14:10

Шановні батьки!

Надзвичайно приємно, що у календарі офіційних свят з’явився цей день, адже роль батька у сім’ї неможливо переоцінити.

Бути батьком – це велика відповідальність. Чоловік – опора всієї сім’ї, годувальник і гарант сімейної безпеки. На його широких плечах тримається добробут рідних і близьких. А ще бути батьком – велике щастя. Цю істину підтвердять усі чоловіки, які пізнали у своєму житті радість батьківства.

Обов’язково привітайте у цей день своїх батьків, скажіть їм теплі слова любові та вдячності, а якщо тата вже немає поруч, згадайте добрим словом і передайте своїм синам і онукам все краще, чого навчав вас рідний батько.

Бажаю всім чоловікам, щоб їм все вдавалося у житті, завжди була можливість забезпечувати гідний рівень життя для своєї родини, знаходити час для спілкування зі своїми дітьми, бути для них добрим прикладом і надійною підтримкою.

Благополуччя, міцного здоров’я, миру і добра всім родинам!

З повагою  сільський  голова                            Т.Девко