«Конституція України» - книжкова виставка у бібліотеці-філії с.Ковалин

Дата: 26.06.2020 14:59

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Щоб ознайомити місцевих жителів і гостей нашого села з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, в читальному залі бібліотеки-філії с.Ковалин 2червня розгорнулась книжко вавиставка «Конституція - відкозаків до сьогодення» де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література.

Конституція України - це нелише Закон законів, це - серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборностіУкраїни.

Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.

ОлександрВлезько,

Завідувачбібліотекою-філією с.Ковалин