Привітання з Днем села

Дата: 06.07.2020 15:31

Шановні жителі села Ковалин!

Сьогодні у вас велике свято – День рідного села.

Тож від щирого серця та з великим задоволенням  вітаю усіх вас.

Це особливе свято, яке об’єднує всіх  хто любить своє  село, тих людей,  чиєю працею воно створювалось.

Відзначення Дня села символізує  любов  до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. . Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.                                                                                                                        Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом!

З повагою сільський голова                                                    Т.Девко