A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО СЬОГОДНІ – ГІДНЕ МАЙБУТНЄ ЗАВТРА!

Дата: 14.08.2020 08:20
Кількість переглядів: 445

Відновлення права дитини на належне утримання-одне з головних державних завдань. На превеликий жаль, проблема безвідповідального ставлення батьків до утримання своїх дітей дійсно є однією з найбільш актуальних в Україні. Розуміння важливості суспільно корисних робіт та неухильне дотримання вимог чинного законодавства при виконанні судових рішень та складанні протоколів про вчинення адміністративних правопорушень є обов’язковою умовою для досягнення позитивного результату спільної роботи щодо захисту прав дитини. З недавнього часу «аліментники» не просто відпрацьовують свій борг перед дитиною, а ще й приносять користь громаді.

Однією з функцій покладених на уповноважені органи з питань пробації є здійснення контролю за відбуванням адміністративного стягнення неплатниками аліментів та виконанням обов’язків власником підприємства за місцем відбуття суспільно корисних робіт.

          Так 12 серпня 2020 року співробітниками Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу філії Державної установи « Центр пробації » у м. Києві та Київській області з метою належного  виконання постанови суду було здійснено перевірку виконання порушником Є. адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, які він відбуває на території Дівичківської сільської ради. Правопорушник виконував роботи по благоустрою території громади за наказом керівника КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».

Можливість реального виконання даного виду адміністративного стягнення полягає не лише у відпрацюванні боржником призначеної кількості годин. Важливо, щоб зароблені ним кошти були перераховані вчасно та за призначенням, адже саме в цьому полягає суть адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт.

Можливо саме такий вид покарання спонукає до роздумів над власним життям та стає мотивацією до змін на краще.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора