Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення Дівичківської сільської ради.

Дата: 21.08.2020 14:39
Кількість переглядів: 1090

Фото без опису

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення Дівичківської сільської ради.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію паспорта;

- декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік;

- копію трудової книжки;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

Кандидати на посаду будуть складати іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»

Вимоги до претендента на посаду:

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

  1. Наявність громадянства України.
  2. Вища освіта
  3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років
  4. Володіння комп'ютером – рівень досвідченого користувача, вміння користуватись оргтехнікою, досвід роботи з програмними пакетами Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного документообігу.
  5. Аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), вміння самостійно розв’язувати поставлені задачі, здатність концентруватись на деталях, уміння дотримуватись субординації, стресостійкість, оперативність, вміння визначати пріоритети, уміння працювати в команді.

 

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном 2-31-19, 063-316-43-86

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора