75-та річниця Другої Світової війни

Дата: 03.09.2020 08:23

75-та річниця Другої Світової війни

2 вересня світ відзначає 75-ту річницю Другої Світової війни. Сім довгих років боролося людство проти фашизму, жорсткості і ненависті, сім довгих років перемагало біль і жахіття війни.

Для старших поколінь ця дата відгукується болем у серцях, адже у ці дні вони згадують своє обпалене війною дитинство, важкі втрати рідних і близьких і звичайно ж – вересневий початок навчання.

Житель с.Єрковці Шульга Микола Петрович, 1939 р.н. – дитина війни. Батьківської ласки та опіки ніколи не знав, адже батько загинув на фронті. Мама залишилася одна з трьома маленькими дітками на руках. А жити далі потрібно було. Вірніше – виживати.

І ось тепер, через стільки років, всі спогади і хвилювання лягають рівненькими рядками на папір.

Цей та інші поетичні твори Шульги Миколи Петровича зберігаються у Публічній бібліотеці села Єрковці.

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрковці